Úvod » Internetové obchody » Špecializované internetové obchody

Predávajte v online prostredí úspešne – cez eshop na mieru

Eshopové šablóny majú svoje limity a za ne sa nedostanete. Ponúkajú základ a ani ten nie je vždy dobrý. Investujte do kvalitného eshopu na mieru. Pritiahne vám zákazníkov a vy získate viac konverzií.


Pri realizácii eshopu na mieru alebo webstránky, ktorou sa chcete v online prostredí prezentovať, siahnite po profesionálnych riešeniach a investujte do softvérových riešení na mieru. Po zrátaní všetkých výhod zistíte, že takto postavený internetový obchod vám ušetrí množstvo finančných nákladov aj ďalších problémov a súčasne bude pracovať podľa vašich požiadaviek.

Eshop na mieru - užívateľsky príjemné rozhranie a pútavý dizajn predáva

Nami vytvorené eshopy na mieru sú user friendly, teda užívateľsky príjemné. Sú ľahko zapamätateľné, prehľadné a zákazníci sa na ne radi vrátia. Najdôležitejšou úlohou internetového obchodu je predávať, preto vždy hľadáme priesečníky medzi pútavým dizajnom a najvyššou mierou konverzie. Teda riešenie, kedy budete spokojný nielen vy, ale tiež zákazník, pretože na stránke bez zbytočných komplikácií nájde to, čo hľadá a potrebuje. Prehľadná orientácia, „user friendly website“, je pre nás základom pri vývoji eshopu na mieru.

Eshop na mieru – povedzte si, čo potrebujete a my to naprogramujeme

Ako funguje systém „na mieru“? Pred samotným programovaním si s klientom podrobne prechádzame a analyzujeme, čo by mal eshop spĺňať a obsahovať, ako by mal pracovať. Snažíme sa vymedziť problémy, ktoré by počas vývoja softvéru mohli nastať a znížiť tak riziko naťahovania programátorských prác na minimum. Konzultácie robíme i počas vývojárskych prác. Potom spoločne dolaďujeme celý eshop na mieru.

Kontinuálnosť - staráme sa o vás stále

Odovzdaním hotového eshopu sa vzájomná komunikácia nekončí. Naďalej spolupracujeme a po vzájomnej konzultácii zapracovávame ďalšie požiadavky klienta. Vďaka nášmu silnému zákazníckemu servisu rýchlo reagujeme a poskytujeme funkčné riešenia.