Your browser does not support JavaScript, page could not be displayed!

Internet vecí a bezdrôtové senzory

Už viac ako 13 rokov poskytuje spoločnosť WAI s.r.o kvalitné služby v oblasti tvorby softvéru, mobilných aplikácií a webdizajnu. Svojim klientom sme implementovali množstvo CRM riešení na podporu riadenia alebo automatizáciu interných procesov.

Počas dlhodobej spolupráce s vami, našimi klientami, sme získali v tejto oblasti už množstvo skúseností a teraz nás opäť čakajú nové výzvy, ktorým chceme čeliť.

Internet vecí a bezdrôtové senzory

S trochou nadsádzky sa dá povedať, že v dnešnej dobe prebieha revolúcia v oblasti internetu, tzv. Internet vecí (z angl. Internet of Things). Tento pojem v sebe zahŕňa veľké množstvo technológií a činností, ktoré ale majú jednu vec spoločnú: získavanie veľkého množstva úplne nových údajov a ich centralizáciu s cieľom následného vyhodnocovania.

Jeden príklad za všetky. Technológie pokročili tak ďaleko, že momentálne je možné za nízke náklady navrhnúť a vyrobiť napr. malý inteligentný bezdrôtový senzorový modul, ktorý má v sebe integrovaných hneď niekoľko požadovaných senzorov, dokáže bezdrôtovo prenášať údaje aj na vzdialenosť stoviek metrov a je schopný pracovať v autonómnom režime niekoľko mesiacov bez pripojenia do elektrickej siete, teda na batériu, takže je ním možné monitorovať aj exteriérové priestory.

Zber prevádzkových údajov a ich vyhodnocovanie

Zber údajov je prvý krok a hneď za ním musí nasledovať ich monitorovanie, vyhodnocovanie a rozhodovanie. Keďže v tejto oblasti už máme dlhoročné skúsenosti, a to z rôznych oblastí podnikania, sme sa rozhodli rozšíriť portfólio našich služieb o návrh a realizáciu hardvérových riešení určených práve pre spomínaný zber údajov a ich centralizáciu.

Naše služby

Ponúkame vám naše služby v oblasti návrhu a realizácie bezdrôtových senzorov alebo senzorových sietí. V rámci rozširovania portfólia našich služieb úzko spolupracujeme s kvalitnými odborníkmi v tejto oblasti a ich riešenia dokážeme integrovať do už existujúcich CRM riešení alebo dokážeme vytvoriť úplne nové CRM riešenia tak, aby proces monitoringu a vyhodnocovania zozbieraných údajov vyhovoval potrebám vášho podnikania.Dátum publikovania: 05.03.2018back arrow Späť
Odosielam požiadavku..
Ďakujeme, vaša požiadavka bola úspešne odoslaná.
Budeme vás kontaktovať hned, ako to bude možné.
Kontaktujte nás
Odoslať
Radi s vami nezáväzne prekonzultujeme vaše požiadavky.

0908 897 149  | 
play iconZoznámte sa s WAI
SK | EN