Your browser does not support JavaScript, page could not be displayed!

Ponuka práce - PHP programátor

Sme mladá, dynamická a rozvíjajúca sa softvérová spoločnosť. Medzi našich klientov patria väčšie či menšie renomované spoločnosti z rôznych oblastí biznisu. Tvoríme pre nich zaujímavé intranetové riešenia alebo webové stránky a portály.

Hľadáme šikovných progamátorov

Náplň práce

  • programovanie intranetových aplikácií alebo webových stránok/portálov v PHP/JavaScript/jQuery
  • testovanie hotových riešení
  • komunikácia s klientom pri menších zadaniach

Ponúkame

  • prácu v príjemnom a mladom kolektíve
  • priestor pre vlastnú sebarealizáciu
  • prácu na zaujímavých projektoch
  • podporu pri vzdelávaní v oblasti webových technológií
  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • flexibilnú pracovnú dobu
  • spoločné teambuildingy

Požadujeme

  • znalosť PHP a MySQL na úrovni pokročilý
  • znalosť Javascript, HTML a CSS na úrovni začiatočník
  • komunikatívnosť a schopnosť tímovej spolupráce
  • analytické zmýšľanie na úrovni programátora
  • motiváciu pre vlastný osobný rast a ochotu učiť sa nové veci
  • anglický jazyk výhodou

Ďalšie informácie

  • miesto práce - Piešťany
  • po zaučení je možnosť práce z domu podľa dohody
  • práca je vhodná aj pre absolventov stredných škôl resp. študentov alebo absolventov vysokých škôl

Ako nás kontaktovať

Ak máš záujem o prácu v našej spoločnosti, pošli nám tvoj štrukturovaný životopis vo formáte PDF a stručne nám popíš, prečo si myslíš, že si vhodný kandidát na túto prácu.

Odosielam požiadavku..
Ďakujeme, vaša požiadavka bola úspešne odoslaná.
Budeme vás kontaktovať hned, ako to bude možné.
Kontaktujte nás
Odoslať
Radi s vami nezáväzne prekonzultujeme vaše požiadavky.

0908 897 149  |
play iconZoznámte sa s WAI
SK | EN