Your browser does not support JavaScript, page could not be displayed!

Predávajte v online prostredí úspešne – s eshopom na mieru

Buzzwords o lacných výkonných webstránkach a eshopoch sa síce pekne čítajú a počúvajú, no fungovanie narýchlo „naklikaných“ eshopov v online prostredí naráža na množstvo problémov. Šablóny majú svoje limity a za ne sa nedostanete. Ponúkajú základ a ani ten nie je vždy dobrý.

Investujte do webstránky. Pritiahne vám zákazníkov a vy získate viac konverzií.

Pri realizácii webstránky, ktorou sa chcete v online prostredí prezentovať, radšej vždy siahnite po profesionálnych riešeniach softvéru na mieru. Hoci je cena o niečo vyššia, po zrátaní všetkých výhod zistíte, že softvér na mieru vám ušetrí množstvo peňazí aj ďalších problémov a súčasne bude pracovať presne podľa vašich požiadaviek.

Nami vytvorené eshopy na mieru sú user friendly, teda užívateľsky príjemné. Sú ľahko zapamätateľné a zákazníci sa na ne radi vrátia. Najdôležitejšou úlohou eshopu je predávať (a tvoriť zisk), preto vždy hľadáme priesečníky medzi pútavým dizajnom a najvyššou mierou konverzie. Teda riešenie, kedy budete spokojný nielen vy, ale tiež zákazník, pretože na stránke bez zbytočných komplikácií nájde to, čo hľadá a potrebuje. Prehľadná orientácia, „user friendly website“, je pre nás základom pri vývoji softvéru na mieru.

Softvér na mieru – povedzte si, čo potrebujte a my to naprogramujeme

Ako funguje systém „na mieru“? Pred samotným programovaním si s klientom podrobne prechádzame a analyzujeme, čo by mal eshop spĺňať a obsahovať, ako by mal pracovať. Snažíme sa vymedziť problémy, ktoré by počas vývoja softvéru mohli nastať a znížiť tak riziko naťahovania programátorských prác na minimum. Konzultácie robíme i počas vývojárskych prác. Potom spoločne dolaďujeme celý softvér na mieru.

Odovzdaním hotového eshopu sa však naša komunikácia nekončí. Naďalej spolupracujeme a zapracovávame po vzájomnej konzultácii ďalšie požiadavky klienta. Vďaka nášmu silnému zákazníckemu servisu vieme rýchlo reagovať a poskytovať funkčné riešenia.

Zhrnuté, lacné riešenie prinášajú prvotné uspokojenie „mať svoj eshop“, no v horizonte budúcich rokov vás môžu vyjsť veľmi draho. Ak váš eshop porastie, začnete uvažovať nad niečím lepším, funkčnejším a dômyselnejším –presne šitým na mieru pre vás. Nie je jednoduchšie začať rovno s riešením na mieru?

Kontaktuje nás, radi vám navrhneme riešenie pre váš eshop.Dátum publikovania: 05.06.2017back arrow Späť
Odosielam požiadavku..
Ďakujeme, vaša požiadavka bola úspešne odoslaná.
Budeme vás kontaktovať hned, ako to bude možné.
Kontaktujte nás
Odoslať
Radi s vami nezáväzne prekonzultujeme vaše požiadavky.

0908 897 149  | 
play iconZoznámte sa s WAI
SK | EN