Your browser does not support JavaScript, page could not be displayed!

Pripravíme web aj pre najnáročnejšiu cestovnú kanceláriu

Tvoriť CRM systémy pre online cestovné kancelárie nás baví. A teší náš, keď práca v nich baví našich klientov. Pridajte sa k nim aj vy. 

Backendové riešenia sú tým, čo dáva vašej webstránke známku dokonalosti. Spokojný a vracajúci sa zákazník je aj výsledkom správneho nastavenia a ovládania webu. Práve tu získate cenné štatistické údaje a viete reagovať na to, čo zákazníci hľadajú a potrebujú. 

Sme špecialisti na komplexný vývoj softvéru a webové riešenia. Naprogramovali sme niekoľko CRM systémov pre online cestovné kancelárie. Navrhli sme tiež komplexné riešenie softvéru. To znamená, že okrem dizajnu webu, ux či responzívnosti, sme pripravili aj rozhranie pre internú správu webu. Pretože aj od neho závisí, ako sa bude užívateľ na webstránke cítiť a či sa na ňu vráti.

Vďaka tomu, že sme dlhodobo vyvíjali softvér na mieru pre cestovné kancelárie, získali sme množstvo kvalitných skúseností v tejto oblasti. Naše know-how zahŕňa celé spektrum fungovania cestovných agentúr. Vieme, ako tento biznis model funguje, máme predstavu o tom, ako pracujú pracovníci v online cestovných agentúrach, či ako sa vypočítavajú ceny. Preto pre nás nie je problém navrhnúť riešenie každej cestovnej kancelárii fungujúcej v online prostredí. 

Vaši zákazníci napríklad dokážu veľmi rýchlo a jednoducho zistiť cenu ktoréhokoľvek zájazdu v konkrétnom termíne a aj okamžite si ho rezervovať so všetkými požiadavkami – počnúc možnosťou bezlepkovej stravy či pribratia domácich miláčikov. Jednoduché voľby možností výberu uľahčia zákazníkom výber, rozhodovanie sa a vám prinesú zisk a spokojných klientov. 

Vďaka CRM systému máte vždy prehľad o vašich zákazníkoch a tak môžete okamžite reagovať na ich potreby. CRM systém umožňuje sledovať objednávky, triediť ich či dokonca odhadovať budúce zisky. Kvalitné CRM riešenie zlepší vašu komunikáciu so zákazníkmi a vaša firma bude napredovať.Vďaka CRM systému máte vždy prehľad o vašich zákazníkoch a tak môžete okamžite reagovať na ich potreby. CRM systém umožňuje sledovať objednávky, triediť ich či dokonca odhadovať budúce zisky. Kvalitné CRM riešenie zlepší vašu komunikáciu so zákazníkmi a vaša firma bude napredovať. 

Čo je dôležité pre vás, ako nášho možného budúceho klienta, je kvalitná podpora a servis. Celé riešenie máme vybudované na vlastných knižniciach a preto sme schopní v prípade potreby kedykoľvek zasiahnuť a upraviť systém presne podľa vašich požiadaviek.
 Dátum publikovania: 25.09.2017back arrow Späť
Odosielam požiadavku..
Ďakujeme, vaša požiadavka bola úspešne odoslaná.
Budeme vás kontaktovať hned, ako to bude možné.
Kontaktujte nás
Odoslať
Radi s vami nezáväzne prekonzultujeme vaše požiadavky.

0908 897 149  | 
play iconZoznámte sa s WAI
SK | EN