Your browser does not support JavaScript, page could not be displayed!

BELUŠA Foods

Spoločnosť BelušaFoods s.r.o. sa zaoberá najmä výrobou margarínov a tukov. K tomuto účelu prevádzkujú dve výrobné linky, z ktorých každá je riadená samostatným riadiacim počítačom, tzn. že existujú dva samostatné riadiace počítače. Každý z týchto počítačov produkuje výstupné údaje cez vlastnú ihličkovú tlačiareň. Tieto výstupné údaje sú dôležité pre sledovanie spotreby materiálu pri výrobe výrobkov a tým pádom aj pri sledovaní nákladov na výrobu jedného výrobku.

Negatívom tejto situácie je, že spomínané výstupné údaje existujú momentálne iba v papierovej podobe tak, ako ich riadiaci počítač vytlačí. Preto je potrebná značná manuálna práca na spracovanie týchto údajov do ekonomického softvéru spoločnosti. Taktiež dôležitým faktom je, že tieto údaje nie sú nikde uchovávané a archivované v štruktúrovanej forme tak, aby bolo možné s nimi pracovať aj v budúcnosti.

Cieľom nami dodaného riešenia bolo vytvoriť plne automatizovaný zber týchto údajov, ich archiváciu a digitalizáciu.Dátum spustenia: 19.06.2013back arrow Späť
Odosielam požiadavku..
Ďakujeme, vaša požiadavka bola úspešne odoslaná.
Budeme vás kontaktovať hned, ako to bude možné.
Kontaktujte nás
Odoslať
Radi s vami nezáväzne prekonzultujeme vaše požiadavky.

0908 897 149  | 
play iconZoznámte sa s WAI
SK | EN