Your browser does not support JavaScript, page could not be displayed!

Softvér na mieru – dosiahnite biznis ciele jednoduchšie

Hľadať softvérové riešenia pre zákazníkov, ktoré by boli jednoduché na ovládanie a súčasne zahŕňali v sebe všetky potrebné funkcie je našou prioritou. Dnes sa totiž pri rýchlych riešeniach môže stať, že programátor vytvorí obrovský softvérový systém, ktorý sa však pre konečného užívateľa stáva takmer nepoužiteľný.

Vo WAI sa naši programátori zameriavajú na konkrétne riešenia, tak aby použiteľnosť softvéru bola na najvyššej úrovni. Cieľom je ľahká ovládateľnosť a použiteľnosť aj pri komplikovaných a zložitých požiadavkách.

Softvér na mieru má pracovať pre firmu, preto odmietame šablónové riešenia a ku každému riešeniu pristupujeme ako k unikátnemu projektu. Snažíme sa dosiahnuť takú použiteľnosť a ovládateľnosť softvéru, aby na tento nový systém bez väčších problémov prešiel každý človek vo firme.

Pred začiatkom celého procesu si nastavujeme s klientom vývojový plán. Podstatné je, aby nám odprezentoval svoje biznis ciele, na základe ktorých už vieme väčšiu časť softvéru predpripraviť. Prechádzame si spoločne, čo všetko by mal softvér na mieru zvládať. Samozrejme, nezabúdame na to, že každá firma sa naďalej vyvíja, preto aj každý softvér na mieru vieme naďalej flexibilne rozvíjať podľa požiadaviek klienta.

Pre klienta zaoberajúcim sa výrobou pružín sme pripravili softvérové riešenie, ktoré pokrýva všetky procesy – výrobu pružín pre automobilový aj neautomobilový priemysel. Riešenie v sebe zahŕňa evidenciu dopytov, ponuky, stanovovanie výrobného procesu, sklad materiálu aj hotových výrobkov, výkaz práce, fakturáciu a reportovanie. Vďaka tomuto riešeniu na mieru sa práca nášho klienta výrazne zefektívnila, čo sa podpísalo na kvalitnejšej obsluhe a v zvýšení tržieb.


Príklad softvéru na mieru

Príklad softvéru na mieru


Dátum publikovania: 18.07.2017back arrow Späť
Odosielam požiadavku..
Ďakujeme, vaša požiadavka bola úspešne odoslaná.
Budeme vás kontaktovať hned, ako to bude možné.
Kontaktujte nás
Odoslať
Radi s vami nezáväzne prekonzultujeme vaše požiadavky.

0908 897 149  | 
play iconZoznámte sa s WAI
SK | EN